wtorek, 20 lipca 2010

Nursery update

EN: I'm still working on nursery furniture set. Bed and toys chest are done (bed only needs to be dressed) and today I started a changer.
PL: Dłubię cały czas mebelki do pokoiku dziecięcego. Łóżko i skrzynia na zabawki są w zasadzie skończone (łóżeczko potrzebuje tylko pościeli). Zaczęłam też robić szafkę -przewijak.

8 komentarzy:

 1. Świetne mebelki! Cudna gama kolorytyczna!A z czego Ty robisz te ozdoby łóżka i skrzyni na bokach, jeśli można wiedzieć?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooooch, są przepiękne! Powtarzam się, ale też się zastanawiam ciągle z czego Ty je robisz?:) Miś pasuje idealnie. Jeśli cos do mnie wysylalaś mailowo to nic nie dotarło:( Chyba nie jest nam pisane, ale bardzo pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też zapytawuję o to samo: z czego? drewno jakieś? :) Przepiękne

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za miłe komentarze :)
  Z czego to robię... ech, najłatwiej to ująć tak: technika mieszana :) Czyli wszystko i nic, i masa eksperymentów. Każdy kawałek jest z czegoś innego - między innymi drewno, karton, rzeźbienia z różnych mas plastycznych (ciągle eksperymentuje i na razie najbardziej mi leży papier mache i ta biała masa z eberhard farben). Na to fafnaście warstw farb i gotowe :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Asia - pięknie wygląda ten zestaw - te wszystkie szczególiki! i kolorystycznie bardzo mi przypadł do gustu:))))
  P.S. kiedy będziesz w Wawce?:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. jak żywe,tzn jak prawdziwe a do tego jak dla mnie efekt taki jak by już używane przez kogoś czyli "ożywione" fantastyczna rzecz

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń