piątek, 16 lipca 2010

Robocze fotki wiktoriańskiej lalki

EN: New doll almost done. I'm quite happy with the dress but not with the whole doll.. Something is wrong with her...
PL: Nowa lalka prawie gotowa. Całkiem jestem zadowolona z sukienki, z lalki jako całości już mniej, coś mi z nią nie gra...

6 komentarzy:

 1. Suknia prześliczna, bardzo dopracowana...Tkaniny połączone w ten sposób dają świetny efekt. Mnie się podoba jako całość, ale może jeszcze lepiej wyglądałaby z innym kolorem włosów? Kapelusik byłby bardziej widoczny, a jest naprawdę piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O mamo! Ale piękna ta suknia z tyłu oczywiście ;) Cudne materiały! Fryzurka super!Hmm trudno powiedzieć,żeby było coś nie tak z tych stron, które pokazałaś:)Może coś z przodem?;)Mnie się bardzo bardzo podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiktorianska dama jest piękna i bardzo wyniosła-nie mam co do tego wątpliwości;)Podziwiam też suknię;świetne połączenie wzorów i rodzajów materiałów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba, ma świetny pofil, piękna fryzurę, wspaniały kapelusz i suknie, jednym słowem - jestem pod wrażeniem. Czekam na damę w całej krasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. no bo jej brak- powozu-służby-męża-psa :)po prostu jak żywa osoba:)) fantastyczna ,a mebelki doskonałe,zwłaszcza pościel mnie zachwyciła

  OdpowiedzUsuń
 6. Your doll is fantastic! The clothes are perfect.

  Hugs and greetings from Bavaria, Germany
  Marion

  OdpowiedzUsuń